Aktualitetet e anetareve

Komunikim- Shtypi

Ndeshja Shqipëri- Francë

Franca përfundoi vitin 2019 me një fitore  kundër Shqipërisë (2-0) në Tiranë, në stadiumin Air Albania më 17 nëntor dhe mban vendin e parë në grupin e saj.

Antoine Griezmann ka shkëlqyer përsëri me Blutë.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin