Këshilli Administrues

Christina Vasak Ambasadori i Francës në Shqipëri - Kryetar Nderi i CCI France Albanie
christina.vasak@diplomatie.gouv.fr
Julien Roche Kryetar
julien.g.roche@ccifa.al
Elisabeth Gjoni Zëvëndës Kryetar i Parë
elisabeth.gjoni@amadeus-group.com
Teit Gjini Përgjegjës i Thesarit
teit.gjini@mazars.al
Zgjim Mita Zëvëndës Kryetar
zgjim.mita@automita.com
Ylli Sula Zëvëndës Kryetar
ysula@celesi.com
Jean Alain Jouan Zëvëndës Kryetar
jean-alain.jouan@idemia.com
Gazmend Toska Zëvëndës Kryetar
gasmen.toska@wanadoo.fr
Bora Feri Anëtare e Këshillit Drejtues
bora.feri@gmail.com
Eni Kalo Anëtar i Këshillit Drejtues
e.kalo@kalo-attorneys.com
Aleksander Xhuvani Anëtar i Këshillit Drejtues
axhuvani@yahoo.com
Blerina Kazhani Drejtore Ekzekutive
blerina.kazhani@ccifa.al
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin