Aktualitetet e anetareve

Komunikim- Shtypi

  Festa me 5 yje në Rogner Hotel

  Festa me 5 yje në Rogner Hotel


DARKA E KRISHTLINDJEVE - 59 EUR/person  (pijet e përfshira) 
*Mikpritja pranë oxhakut me glühwein dhe gështenja të pjekura 
*Menu Tradicionale Krishtlindjesh
*Program Argëtues:
ALTIN GOCI & MARIZA IKONOMI 

DARKA GALA E VITIT TE RI - 125 EUR/person  (pijet e përfshira) 
*Kokteili i Mirëseardhjes
*Menu me 8 pjata
*Program Argëtues:
MARSELA ÇIBUKAJ, KAMELA ISLAMAJ, ALI PASHE TEPELENA & KELI BAND
*Shorte me Dhurata ● Animatorë Cirku ● Spektakli i Fishekzjarreve në kopësht)
Fëmijët 0-3 vjeç - pa pagesë ll 4-12 vjeç - 50% zbritje

Parapagimi është i nevojshëm të kryhet min 5 ditë para.
info.tirana@rogner.com ● +355 4  22 35 035

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin